Новий Рік

Закінчується 2017 рік, а разом з ним і перший семестр навчального року. З 30 грудня учні школи підуть відпочивати. Але в жодній школі перший семестр не закінчується аби як. Всі учні чекають цього дня весь перший семестр, коли відбудеться казково-чарівне свято нового року.

Новий рік - це світле і щасливе свято. Його не можна не чекати.

Новорічний ранок – це святкова, чудова, очікувана подія в житті кожної дитини. І це вже стало хорошою, доброю традицією проводити його в нашій, хоч і маленькій, але затишній школі.

28 грудня у школі пройшло Новорічне святкування. Діти, одягнені в яскраві карнавальні костюми, радо зустрічали Діда Мороза і Снігуроньку, танцювали та раділи Новому року. Весело та емоційно проходили святкові дійства. Та й самі школярі підготувалися до зустрічі: різноманітні казкові герої, гарно вбрана ялинка, чудовий настрій – все це було на святі. Школярі весело провели час: змагались у конкурсах, розповідали вірші, співали пісні, водили хоровод. Веселий дитячий сміх, пісні, танці, вірші – усього вистачало на святі.

Найбільшою радістю для дітей було отримання новорічних подарунків від народного депутата Верховної Ради України Дмитра Добкіна, Первомайської районної державної адміністрації  та місцевих підприємців.

 

Яскраве Новорічне дійство надовго запам’ятається дітям та їх батькам.