Золота осінь

Осінь - дивовижна пора, яка в наших широтах має особливу чарівність. Нерідко їй приписують титул «золота», так як всі дерева і кущі покриваються жовтим листям, які повільно опадають, утворюючи неймовірної краси килим на землі. Саме тому висловлювання про осінь, які були написані мудрецями різних часів і національностей, містять в собі стільки таємниць, чарівності і шарму. Вони повністю відображають всю красу цієї чудової пори. З давніх-давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю.

   Ось і завітала золота осінь в Шульський НВК.   

         16 листопада у нашій  школі відбулося Свято осені для учнів початкової школи, яке щорічно проводиться працівниками та вихованцями школи. Цікава  концертна програма порадувала присутніх гарним настроєм та гумором. Сценки, пронизані любов’ю до рідного краю, ліричністю та гумором, створили справді святкову атмосферу.

17 листопада для учнів 5-9 класів також відбулось Свято Осені. Програма святкового заходу була насичена яскравими музичними номерами та літературними композиціями. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

         Різноманіття овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи. Було проведено конкурс на кращу композицію «Щедра осінь».