Тиждень козацтва

Протягом тижня класними керівниками проведено виховні години про історію козацтва, славетних українських гетьманів. З учнями проведено вікторини "Що ти знаєш про козацтво", підготовлено та показано презентації на козацьку тематику.

Приняття в козачата

На урочистому козацькому віче учнів 2-го класу було прийнято до лав козачат. Другокласники дали клятву, а хорунжий Козацької Січі, вчитель історії Єсіпов В. В. вручив майбутнім козачатам посвідчення.

Квест-гра "Славні козаки"

Хлопці нашого закладу освіти на чолі з кураторами були учасниками квест-гри. Три команди (капітани: Назаренко Віталій, учень 9 класу, Муханов Олександр, учень 9 класу та Стахурський Богдан, учень 7 класу) змагалися в спортивних командних конкурсах, конкурсах на витривалість та кмітливість. У запеклій боротьбі перемогу отримала команда "Сміливі" (капітан Назаренко В.).

Відкриття І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

10 жовтня в закладі освіти було проведено урочистості з нагоди відкриття І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Діти переглянули відеофільм про легендарного Кобзаря, декламували вірші про нього, співали пісні. Отримали завдання для участі в І етапі цього конкурсу.

Тиждень "Вклонюся вчителю доземно"

З 30 вересня по 04 жовтня велася ретельна підготовка до святкування Дня працівників освіти. Учні малювали стіннівки з привітаннями, виготовляли сувеніри та подарунки своїм наставникам. Привітали вчителів-пенсіонерів з їх професійним святом.

04 жовтня за рішенням ради командирів дружини  було проведено День учнівського самоврядування. В ролі завідувача філії був випускник Муханов О., у ролі заступника - його однокласник Назаренко В. Учні-вчителі проводили уроки та контролювали поведенку своїх товаришів під час навчально-виховного процесу.

Закінчився цей насичений день цікавою святковою програмою, яку підготовувала педагог-організатор Гончарова В. В. 

І глядачі, і учасники отримали безліч позитивних емоцій та вражень.

 

Виховна година "Історія і трагедія Бабиного Яру"

30 вересня вчителем історії Гончаровою І. М. та педагогом-організатором Гончаровою В. В. для учнів 4-9 класів було проведено виховну годину з приводу вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру.

 Трагедія Бабиного Яру- це привід не тільки згадати жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, їх духовного подвигу заради рятування життя людей.

Змагання "Фігурне водіння велосипеда"

27 вересня юні велосипедисти мали змогу показати свої вміння їзди на велосипеді з перешкодами. Всі без винятку - і учасники, і глядачі отрималли масу задоволення від цих змагань. Найактивніші  нагороджені грамотами, а учасники - подяками.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху класними керівниками було проведено виховні години з метою попедження травмувань на дорогах, необхідності знання та дотримання правил дорожнього руху.

26 вересня педагогом-організатором Гончаровою В. В. для учнів 1-9 класів було проведено квест-гру на відповідну тематику. Команди "Бумер", "Пішоходи", "Зебра", "Водії", "Відповідальні пішоходи" на чолі з кураторами продемонстували свої знання з правил дорожнього руху та дорожніх знаків. Переможці та учасники були нагороджені грамотами та подяками.

День партизанської слави

23 вересня вчителями історії Гончаровою І. М., Єсіповим В. В., педагогом-організатором Гончаровою В. В. було проведено загальношкільний виховний захід до відзначення Дня партизанської слави. Учні мали змогу подивитися презентаційний матеріал про партизанський рух, оглянути виставку літератури на відповідну тематику.

Тиждень протидії булінгу

З 16 вересня по 20 вересня в закладі освіти було проведено тиждень під назвою "Стоп булінг!".  Практичним психологом Кібалка О. А.  проведено тренінги для учнів 1-4 та 5-9 класів щодо протидії цькуванню та насильству. Класними керівниками серед учнів проведено анкетування на відповідну тематику.

Відзначення 76-ї річниці визволення Первомайщини

16 вересня учні школи разом з наставниками були учасниками мітингу біля памятника Воїну-визволителю, який був присвячений 76-ій річниці визволення Первомайщини від нацизму. Вшанували пам'ять про наших полеглих воїнів хвилиною мовчання.

Олімпійський тиждень

З 09.09.2019 по 13.09.2019 р. у закладі освіти було проведено Олімпійський тиждень з нагоди святкування  Дня фізичної  культури і спорту.

Вчителями, які викладають фізичну культуру Івановим. О. В., Жидковою Н. П., Климчук Л. О.  було проведено спортивні естафети для учнів, конкурси, турніри.

Вчитель фізичної культури Іванов О. В. для учнів 5-9 класів провів Олімпійський урок, де презентував відеоматеріал про історію виникнення олімпійських ігор, досягнення українських спортсменів.

Проведення юридичних консультацій

04.09.2019 учні та працівники закладу освіти мали змогу отримати консультації та юридичну допомогу від юриста відділу освіти, молоді та спорту Демченка М. В. Він змістовно дав відповіді на поставлені запитання.

 

Свято Першого дзвоника

02.09.2019 у закладі освіти було проведено свято Першого дзвоника. Школа з радістю відкрила двері для 14 першокласників, які поповнили учнівський склад філії.

На святі був присутній директор приватного підприємтва "Хлібороб-Л" Бубнікович В. О., який привітав присутніх зі святом та вручив цінний подарунок. Здобувачі освіти 1 класу отримали подарунки від підприємства "Кернел" та депутата Первомайської районної ради Колєсніка І. М.

Святковий день закінчився руханками під музику та дитячим флешмобом.