Відгуки вчителів початкових класів про підручники для 1-го класу

 

Підручник "Буквар" (автори Вашуленко М.С, Вашуленко О. В) містить багато цікавого матеріалу для розвитку мвлення, навчання грамоти. Добре оформлений, містить цікаві тексти, логічно навантажені завдання.

 

Підручник "Математика" (автори Скворцова С.О., Онопрієнко О. В.) добре оформлений, кожен матеріал до уроку містить різнорівневі завдання. Докладно вивчається склад чисел. Багато геометричного матеріалу, що яскраво ілюстрований. Підручник містить маетріал для досліджень.

 

Підручник "Я досліджую світ" (автори Бібік Н. М., Бондарчук Г. П.) добре ілюстрований. Завдання спрямовані на діяльнісний підхід. Містить інформацію, яка доступна для розуміння дітей, пов'язану з повсякденним життям, що також впливає на виховання першокласників. Спрямований на екологічне виховання та профорієнтацію учнів.

 

Підручник "Мистецтво" (Рубля Т. Є., Щеглова Г. Л., Мед І. Л.) у доступній формі розповідає учням про музичні звуки. Тексти пісень розміщено з ілюстраціями та завданнями. З образотворчого мистецтва подано цікавий матеріал для того, щоб навчити дитину помічати форму, колір предмету. Подано завдання для роботи в групах.