Акція з благоустрою "За чисте довкілля"

     З 2 квітня в закладі розпочалася щорічна всеукраїнська акція з благоустрою "За чисте довкілля". 2 - 4 квітня учні 6-9 класів прибрали територію біля памятника воїну-визволителю.  5 квітня учні 5 класу прибрати територію дитячого майданчика. 9 квітня учні 1-5 класів висадили квіти на газонах біля школи, учні 6-9 класів вигрібали листя та вирубували поросль на території закладу.

 

Тиждень образотворчого мистецтва

 

З 02 по 05 квітня в школі проведено Тиждень образотворчого мистецтва.

З учнями проведено такі заходи: розгадування кросвордів (активні учасники Денчук Д.-6 кл., .Жидкова П., Філатов С. - 3 клас).

Проведено вікторину для учнів 1-4 кл.

Переможці учні 3 кл. - І місце, 2 кл. - ІІ місце.

 КВК для учнів 5-9 кл. (збірна команда) "В світі прекрасного"

І місце - команда "Малевічі", ІІ місце - команда "Акварель"

Конкурс малюнка "Я творча особистість".

Активні учасники тижня 3 кл., 1 кл., 7 кл., 4 кл., 6 кл., 5 кл.

 

День води

Всесвітній день води був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН і вперше пройшов 22 березня 1993 року. Цей день, дата якого припадає на 22 березня, святкує вся планета.

 

З метою, аби нагадати кожній дитині про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі, в школі буди проведені наступні заходи: хвилинки спілкування про збереження та економію води; перегляд фільмів та мультфільмів «Вода на вагу золота».

21 березня - ФЕСТИВАЛЬ ДРУЖИН ЮНИХ ПОЖЕЖНИХ

Вітаємо команду "ЕКСТРІМ" з ІІІ місцем в фестивалі дружин юних пожежних.

Капітан- Муханов Олександр

Члени команди: Назаренко Віталій,

                                Щербанич Анастасія,

                                Сокол Тимофій,

                                Філатова Єва-Марія,

                                Дегтярьов Олександр.

Керівник - Гончарова Вікторія Вікторівна

Конкурс "Кришталева сова-2019"

        16 березня учні школи взяли участь у Всеукраїнському конкурсі знавців історії та правознавства "Кришталева сова".

Тиждень початкової школи

З 11 по 15 березня у нашому закладі проходив тиждень початкової школи.  Для учнів були проведені:

·        День юних художників – учні1-4 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Країна моя барвінкова».

·        Інтелектуальна гра «Найрозумніший» - змагання між 3 та 4  класами. Для учнів 1-2 класів була проведена вікторина «У світі казки чарівної».

·        День юних артистів – конкурс читців «Про Україну з любов’ю». Учні читали вірші про Україну.

·        День «Умілі ручки» - виставка поробок «Творимо своїми руками» , де учні показали свою майстерність.

День шкільного самоврядування

      7 березня в закладі відбувся День шкільного самоврядування. Цього дня учні   взяли на себе обов’язки адміністрації, учителів, педагога-організатора та технічного персоналу.

 

Шкільна рада  13 лютого виступила з пропозицією до адміністрації закладу про проведення Дня шкільного самоврядування. Адміністрація схвально її прийняла і вирішила провести цей день 7 березня 2019р.

 

     На зборах дружини «Веселкової» було запропоновано  бажаючим взяти участь у проведенні Дня шкільного самоврядування,того ж дня  було обрано адміністрацію школи, учителів, педагога-організатора та технічний персонал. Отож, підготовка та організація проведення Дня самоврядування розпочалась 14 лютого. Заступником завідуючої філії з Винник О.В. був написаний наказ по школі «Про організацію та проведення Дня самоврядування». Разом з учнями був складений розклад уроків, що проведуть учні ; режим роботи на цей день, обговорені форми та методи роботи. Напередодні Дня самоврядування 6 березня на робочій лінійці учні 1 -  9 класів були ознайомлені з планом роботи на День самоврядування. В фойє школи був вивішений  список призначеної адміністрації школи, учителів, розклад уроків та режим роботи. Заступником завідуючої філії були перевірені всі поурочні плану в новопризначених вчителів, педагог-організатор ознайомив новопризначених вчителів та адміністрацію школи з новими обов’язками на 7 березня. Усі вчителі школи надали допомогу учням у підготовці та проведенні Дня самоврядування: написання поурочних планів, підбір матеріалів . Можна сказати, що шкільна рада з поставленими завданнями справилася, адже цього дня в школі, як за звичай, панували злагода, порядок та дисципліна. Класні керівники були присутні на перервах. Учні, які виконували обов’язки адміністрації школи, протягом дня контролювали виконання всіх завдань поставлених на День самоврядування.

 

 

      На 14 березня  плануємо  провести  підсумкове засідання шкільного самоврядування, на якому  учні які були призначені вчителями нададуть відгуки про проведення уроків та Дня шкільного самоврядування.

 

"Соняшник"

5 березня у нашому закладі проходила Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник». У конкурсі брали участь учні 2-9 класів. Кожен клас мав свої спеціальні завдання. Питання були цікавими, всі з наших навчальних предметів - української мови і літератури. Кожен учасник з великою відповідальністю віднісся до конкурсу, уважно працював, обдумував відповіді. Було цікаво.

 ЗІ СВЯТОМ МАСЛЯНОЇ

 

Ось і Масляна пройшла 

Зустріч друзям принесла 
Тож побажаємо усім 
І дорослим і малим 
- Щастя, радості й добра 
І весняного тепла

5 березня в нашому закладі цікаво і весело пройшло свято Масляної. Ведучі педагог-організатор Гончарова В.В. та учениця 7 класу Мандзик К. запрошували присутніх на конкурси, хороводи, скуштувати смачні млинці та вареники. Найсильнішими в змаганнях були Семенніков Р.(8 кл.) та Назаренко В.(8 кл.),  в конкурсі "Візерунок з млинця"- стала Фомченкова А. (3 кл.), в "Найспритніший" - Філатов С. (3 кл.)

Це свято принесло море позитивних емоцій і усмішок, а вони, як відомо, подовжують життя! Після чудового свята учні із задоволенням смакували варениками.

Тиждень рідної мови

«Мова  - втілення думки.

Що  багатша думка, то багатша  мова.

                                                      Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її.

                                                      Борімося за красу мови, за  правильність мови,

                                                      за приступність мови, за багатство мови…»

М.Рильський

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації,її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році.

Згідно плану роботи філії  з 18.02 по 22.02.2019 р., проведено Тиждень  рідної мови. Заходи були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності школярів

         Відкриття тижня розпочалося традиційно з  лійки.  Учителем української мови та літератури Пушкар О.О. була  оформлена інформаційна дошка щодо проведення тижня. Бібліотекарем школи  оформлено  тематичну  виставку  художньої, наукової, публіцистичної літератури, присвяченої Міжнародному дню рідної мови. «Слова... В вас мудрість вічна і любов жива», «З історії виникнення письма».

Учителі української мови та літератури Пушкар О.О., Винник О.В.  провели інтелектуальну гру «Лінгвістичні перегони»  з учнями 5, 9 класів.

19 лютого було проведено конкурс «Грамотій»,  у якому учні 5-9 класів змогли продемонструвати свою грамотність. Найкращим був диктант, написаний ученицею 5 класу Філатовою Є.-М.

Учнями 5 класу було оформлено стіннівку «Плекаймо рідне слово…».

Центральним заходом тижня стало проведення  21 лютого конкурсу читців віршів про мову «Лунай,  величне наше слово…!», переможницею  якого стала учениця 5 класу Філатова Єва – Марія.

Протягом тижня учні  мали можливість взяти  участь у конкурсі  «Мовний  олімп». Його переможцем став учень 5 класу Герасименко Олександр.

Переможницею конкурсу «Малюємо літературу» стала учениця                  5 класу Фомченкова Альбіна.

Активних учасників та переможців конкурсів нагороджено грамотами та подяками.

 

 

НЕБЕСНА СОТНЯ

20 лютого в закладі була проведена лінійка-реквієм, приурочена пам’яті Небесної сотні “У нашій пам’яті вони завжди залишились...”

 

      Педагог-організатор Гончарова В.В. та учень 9 класу Лісовий О. розповіли учням школи про ті страшні дні та місяці 2013-2014 рр, які, ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі, учні 9 класу прочитали вірші приурочені цій події.

 

      Учні школи вшанували память героїв “Небесної сотні” хвилиною мовчання.

 

Класними керівниками були проведені виховні години памяті “Герої не вмирають!”   

 

 

Тиждень "Обпалені війною Афганістана"

     З 11 по 15 лютого в закладі проходив тиждень "Обпалені війною Афганістана".

Учні школи брали участь в конкурсі малюнків "Війна в Афганістані - очима дітей", перегляді відеороликів на тему афганської війни.

      15 лютого в закладі пройшла лінійка пам'яті,  присвячена 30 річниці виводу військ з Афганістану "Час і досі не загоїв рану..."

       Учні 3 класу з класним керівником Жидковою Н.П. відвідали сільську бібліотеку та ознайомилися з виставкою присвяченою жителям села Шульське "Учасники бойових дій в інших країнах".

       В шкільній бібліотеці діяла виставка, присвячена воїнам-афганцям.

День Святого Валентина!

  14 лютого в навчальному закладі було проведено педагогом-організатором Гончаровою В.В. та ученицею 5 класу Філатовою Є-М. інтелектуальне, розважальне шоу "Хто зверху?" з нагоди Дня Святого Валентина (Дня Закоханих).

      Перемогу отримала команда дівчат, капітан Гусак В. , найактивніші учасники конкурсу отримали подарунки.

 Тиждень математики

З 4.02 по 8.02 у філії був проведений тиждень математики. Вчителем математики Донченко І.А. були проведені заходи:  5.02  – математична подорож «Космічна математика» для учнів 5 класу, 6.02 – математична інтелектуальна гра-змагання «Що? Де? Коли?» між учнями 7 і 8 класів. Діти залюбки розв`язували математичні кросворди, ребуси, задачі.

05 лютого було проведено заходи з нагоди відзначення Дня безпечного Інтернету під гаслом "Разом за найкращий Інтернет!" 

Учні 8-9 класів з вчителем інформатики Водалаженком А. С. взяли участь в онлайн-уроці, виконали тестові завдання та заповнили анкету зворотнього зв'язку.

Психологом Кібалка О. А. з учнями 7-9 класів проведено урок-тренінг "Інтимні селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик?"

Тиждень історії

    28 січня розпочався тиждень історії. Саме цього дня в закладі був проведений вчителем історії Гончаровою І.М. "Історичний марафон" з учнями 5-9 класів. Кращими знавцями історії були визнані: Назаренко В. (8 кл.), Невірець В. (9 кл.), Лісовий О.(9 кл.), Філатова Є-М. (5 кл.).

    Протягом тижня в школі були проведені такі заходи: виставка малюнків "Минуле людства очима дітей" (1-9 кл.), розгадування історичних кросвордів (1-9 кл.), всі учасники нарогодженні грамотами та призами.

"Квіти у полі, там де Крути..."

      29 січня - День пам'яті героїв Крут - саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.    Слово про загиблих сказав Михайло Грушевський "Стримайте ж Ваші сльози, які котяться! Ці юнаки поклали свої голови за визволення Вітчизни, і Вітчизна збереже про них вдячну пам'ять на віки вічні!"

    Саме в цей день, в нашому закладі була проведена лінійка-пам'яті присвячена цій історичній події. 

 

"Скорботна  свічка  пам'яті святої "

1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об´єднаних Націй ухвалила резолюцію в якій постановила, що день 27 січня — це Міжнародний день пам´яті жертв Голокосту .

    25 січня в навчальному закладі був проведений захід-реквієм присвячений Міжнародному дню памяті жертв Голокосту, який підготували та провели педагог-організатор Гончарова В.В та учні 5 класу.

День Соборності України

22 січня указом президента України від 13 листопада № 871/2014 року було встановлено свято «Про День Соборності України».

 

В навчальному закладі був проведений захід на тему «День Соборності України», який підготували та провели вчитель історії Гончарова І.М. та педагог-організатор Гончарова В.В. Участь у підготовці заходу взяли учні 3 та 5 класів.

 

Новий Рік

Закінчується 2018 рік, а разом з ним і перший семестр навчального року. З 29 грудня учні філії підуть відпочивати. Але в жодній школі перший семестр не закінчується аби як. Всі учні чекають цього дня весь перший семестр, коли відбудеться казково-чарівне свято нового року.

Новий рік - це світле і щасливе свято. Його не можна не чекати.

Новорічний ранок – це святкова, чудова, очікувана подія в житті кожної дитини. І це вже стало хорошою, доброю традицією проводити його в нашій, хоч і маленькій, але затишній школі.

27 грудня у школі пройшло Новорічне святкування. Діти, одягнені в яскраві карнавальні костюми, радо зустрічали Діда Мороза і Снігуроньку, танцювали та раділи Новому року. Весело та емоційно проходили святкові дійства. Та й самі школярі підготувалися до зустрічі: різноманітні казкові герої, гарно вбрана ялинка, чудовий настрій – все це було на святі. Школярі весело провели час: змагались у конкурсах, розповідали вірші, співали пісні, водили хоровод. Веселий дитячий сміх, пісні, танці, вірші – усього вистачало на святі.

Найбільшою радістю для дітей було отримання новорічних подарунків.

Яскраве Новорічне дійство надовго запам’ятається дітям та їх батькам.

Новорічна казка "Два пінгвіни"

       26 грудня вихованці гуртків "Прикладне мистецтво" та "Мистецтво нашого народу" разом з керівником Гончаровою В.В. були запрошені в незабутню подорож у зимову казку "Два пінгвіни"до Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.

        Вихованці брали участь у святковому дійстві, іграх, конкурсах біля ялинки з Дідусем Морозенко.

 

«Миколая всі чекають!»

 

     День Святого Миколая - одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро .
    Цікаво та весело 19 грудня пройшло свято "Миколая всі чекають"в нашому закладі , підготовлено вихованцями гуртка "Прикладне мистецтво" разом з керівником Гончаровою В.В. Діти з задоволенням виконували ролі Ромчика та Марійки, іграшок, ангелів, чортів та Миколая Чудотворця. 

На святі був присутній депутат районної ради Колєснік Ігор Миколайович, який привітав присутніх зі святом.  По закінченню заходу діти отримали подарунки від Святого Миколая, який побажав усім гарного настрою, учням веселих свят та незабутніх зимових канікул. 

     Саме в цей день гуртківці привітали з Днем Святого Миколая і вихованців дитячого садочку с.Шульське. Подарували дітям хвилинки радості і солодкі подарунки.

Акція "Нагодуй пташок"

 

14 грудня  в нашому закладі освіти була проведена акція «Нагодуй пташок». Активну участь у ній взяли учні 3-го та 9-го класів. Діти разом із вчителем трудового навчання Водолаженком А. С. та класним керівником 3-го класу Жидковою Н. П. та батьками виготовили годівнички, обновили минулорічні та розвісили їх. Тепер пташкам не страшні ні морози, ні завірюхи!

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Лейтенанти – мужність і звитяга, 

Від землі ви набирали сили…

 Ще далеко десь до саркофага,

 Та вогонь життям ви зупинили.

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь більше 650000 людей з усього Радянського Союзу, з яких більше половини представляли тодішню УРСР.

13 грудня в школі класні керівники провели виховні години «Збережемо пам’ять про подвиг», учні 6-8 класів  переглянули документальний фільм «Чорнобиль, ЧАЕС 1986, як це було…»,

З учнями 1-4 класів було проведено бесіди «Наслідки вибуху на Чорнобильській АЕС», «14 грудня – День вшанування пам’яті ліквідаторів ЧАЕС».

 

 

Тиждень права

З 10 по 14 грудня в закладі був проведений «Всеукраїнський тиждень права» присвячений 70-ій річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини.

Права дитини – система можливостей, які необхідно особі для її комплексного та цілісного розвитку в умовах і відповідно до вимог середовища, беручи до уваги незрілість дитини (до досягнення 18-річного віку).

Цього тижня в закладі були проведені такі заходи:

·        Конкурс малюнків «Я маю право» для 1-9 класів;

·        Розгадування кросвордів, вікторин;

·        Тренінгове заняття «Життя без насильства. Скажемо булінгу – НІ» для учнів 8-9 класів;

·        Перегляд відеороліків «Я і поліція» для 1-9 класів;

·        Вікторина «Казка і право» для 1-5 класів.

12 грудня вчителем правознавства Гончаровою В.В. був проведений Всеукраїнський урок для 8-9 класів на тему: «Права людини» (з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини 10 грудня 1948р)

Учні школи з великою цікавістю та задоволенням брали участь в тижні права. Найактивніші учні філії нагороджені грамотами та подяками. 

Тиждень позашкільної освіти

З 03 по 07 грудня в закладі пройшов тиждень позашкільної освіти, присвячений 100-річчю позашкільної освіти  України.

Дитяча творчість -  невичерпна. А живить її дитяче прагнення добра та краси, креативність та майстерність педагогів, які допомагають розкритися дитячим здібностям, емоціям і почуттям. Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, яка має свій неповторний талант, що заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час.

Першим заходом яким ми розпочали цей тиждень була виставка поробок «Український сувенір», «Зимовий вернісаж», «Новорічна композиція», «Різдвяна писанка».

Керівник гуртка Гончарова В.В. разом з вихованцями гуртків «Прикладні мистецтва» та «Мистецтво нашого народу» провели майстер-класи з виготовлення квітки в техніці «канзаш», «Новорічної гірлянди», «Новорічного чобітка».

 

7 грудня вихованці гуртків разом з керівником організували виставку поробок гуртків. Яскравими поробками могли помилуватися всі учні закладу та їх батьки.

Тиждень боротьби зі СНІДом

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми.

       Вперше відзначати цей день почали 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.

       Про проблему ВІЛ/СНІДу має знати кожна людина. Щоб не стати ВІЛ-інфікованим потрібно знати, як уберегтися від інфекції. З цією метою в нашій школі відбулося ряд заходів:  виставка малюнків "Скажи СНІДу НІ"; «Поширення та профілактика ВІЛ/СНІДу в Україні», класними керівниками початкових класів протягом тижня було висвітлено питання профілактики ВІЛ/ СНІДу на виховних годинах у формі ток-шоу, диспутів, годин-роздумів, серед учнів 5 – 9 класів було розповсюджено  виховні години на тему «Основні шляхи передачі ВІЛ від однієї людини до іншої» , "Міфи і факти про СНІД" та інше.

Пам’ятайте, ваше життя у ваших руках. Зробіть усе можливе, щоб проблема ВІЛ/СНІДу не завадила вашому майбутньому.

  

Тиждень гри

 

Захопливо та цікаво пройшов у нашому закладі Тиждень гри. На малечу чекало безліч яскравих заходів.

Тиждень дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростають дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

З  12  по 16 листопада 2018 року в школі пройшов  «Тиждень безпеки дорожнього руху».

В рамках Тижня відбулися різні тематичні заходи відповідно до розробленого плану:  тематичні бесіди з попередження дитячого травматизму на дорогах (1-9 класи);  виставка малюнків на тему: «Правила дорожнього руху очима дітей» ( 1 – 9 класи). Діти під час проведення заходів розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри.

Вчителі продемонстрували дітям цікаві мультимедійні презентації, з яких найменші учні переймали основи «азбуки доріг», а старші повторили необхідні знання, які знадобляться у житті. Під час бесід розглядали ілюстрації, читали уривки художніх творів, створювали ігрові ситуації, дітям надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечного руху вулицями села, як пішоходів, катання на роликах і велосипеді поблизу дороги тощо. Учні виконували цікаві завдання – ігри «Відгадай, який це знак», «Видимо – невидимо», малювали малюнки. 

Отже, Тиждень дорожнього руху був змістовним та необхідним.

День української писемності та мови

9 листопада пройшов у філії День української писемності та мови «Лунай, величне наше слово». Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.

Це свято є даниною одному з найцінніших надбань , яке створене й залишено нам нашими попередниками – мові. Мова є душею нації, її генетичним кодом.  

 

Для учнів проведені тематичні бесіди, вікторини, мовленнєві конкурси та старшокласниками написаний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Благодійність

 

Учні закладу долучилися до проекту Благодійного фонду «Сильні духом» та взяли активну участь у Всеукраїнській щорічній благодійній акції' «Назустріч Мрїї » з метою збору коштів для підтримки роботи дитячого реабілітаційного центру. Учнями на рахунок Благодійного фонду ''Сильні духом'' було перераховано 140 гривень, які зібрали діти.

Осінні канікули

Напевно, не існує в світі такого школяра, який би не чекав на канікули. Вони приходять до нас 4 рази на рік, а щоразу приносять щось нове. Осінь приводить до нас канікули жовтогарячі, наповнені ароматом опалого листя, прохолодного вітру і осіннього дощу.

Так і для школярів Шульської філії осінь підготувала багато розваг.

    Учні школи виготовляли об’ємні вироби із непотрібних матеріали, відвідали Театр Юного Глядача в м.Харків та багато екскурсій у природу, спостерігали за працею людей своєї місцевості. Зробили висновки про необхідність догляду за землею та багато іншого.

 

 

Золота осінь

Ось і завітала золота осінь в наш заклад.   

         25 жовтня у  школі відбулося Свято осені для учнів початкової та старшої ланки, яке щорічно проводиться працівниками та вихованцями закладу. Цікава  концертна програма порадувала присутніх гарним настроєм та гумором. Сценки, пронизані любов’ю до рідного краю, ліричністю та гумором, створили справді святкову атмосферу. Програма заходів була насичена яскравими музичними номерами та літературними композиціями. Свята пройшли у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

         Різноманіття овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи.

 

Вихованцями нашого закладу був проведений ярмарок «Щедра осінь».

Подарунки від помічника народного депутата України

Анни Миколаївни Таран

24 жовтня навчальний заклад відвідала помічник народного депутата України А.М.Таран.

 

Анна Миколївна привітала учнів закладу із закінченням І напівсеместру, побажала добре навчатися і вручила білети в ТЮГ на виставу «Волшебник Изумрудного города», а також для шкільної їдальні подарувала електроплиту.

Урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка.

 

Сьогодні, 18 жовтня, відбулось урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка.

Учителями української мови та літератури  було організовано та проведено інформаційну п’ятихвилинку у 5-9 класах, під час якої вони ознайомили учнів з правилами та умовами проведення конкурсу, історією його виникнення.

Бібліотекар закладу влаштувала для учнів книжково-ілюстративну виставку «Тарас Шевченко: нетлінне слово Кобзаря», а саме літературно-поетичні твори Т.Г.Шевченка, а також книги, які висвітлюють сторінки життя та творчості Кобзаря, спогади сучасників Т.Г.Шевченка.

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має на меті вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виховання у його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, сприяє розкриттю творчих здібностей учнів.

Бажаємо учням творчої наснаги, успіхів та перемог!

 

 

Тиждень українського козацтва

З 8 по 12 жовтня в нашому закладі пройшов тиждень українського козацтва, в рамках якого відбулося ряд цікавих заходів, зокрема, години класних керівників «Ми – козацького роду діти!», «Б. Хмельницький – засновник української козацької держави», «Наша слава козацька не вмре, не загине!» . З великим задоволенням учні 1-9 класів взяли участь у конкурсній програмі  «Козацькі забави». Учнів 2 класу приймали до лав козачат. Після закінчення свята всі поласували козацьким кулішом.

День працівників освіти

Сьогодні, 4 жовтня, у школі пройшов святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти. 

Учні привітали не тільки вчителів та вихователів, а й всіх працівників нашої школи. Свою вдячність вони висловили у віршах, піснях і танцювальних номерах. 

 

День усиновлення в Україні

28 вересня в нашому закладі проведено свято «Родина, як зірка єдина». На захід запрошені були опікуни Хаян Олександр Григорович з дружиною Надією Анатолієвною (які виховують троє прийомних дітей Захарову Анну, Захарова Іллю та Захаров Софію) та Кулик Ніну Леонідівну (яка виховує Винокурову Кристину, Винокурову Карину та Винокурову Софію), вихованців нашої школи.

На святі зі словами вітання до присутніх звернулися голова Роздольської сільської ради Різник О.І., який вручив дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування солодощі, та директор школи Гончарова І.М., яка подякувала прийомним батькам за їх вчинок взяти на виховання чужих дітей. На святі вихованці закладу співали пісні, в кінці заходу учні створили серце з різнокольорових кульок в середині з прийомними дітьми.

 

 

Міжнародний день Миру 

У Міжнародний день Миру людина замислюється над тим, а що вона особисто зробила заради миру і злагоди хоча б у своєму оточуючому світі.

У нашому закладі для учнів1-9 класів пройшла загальношкільна акція «Голуб миру», конкурс малюнків «Збережемо наш мир на землі».

Класними керівниками було проведено уроки миру та дружби «Ми за мир у всьому світі», «Ми за мир!», «Хай завжди буде сонце!», урок-мандрівка «Щастя  - це мир на землі»,   бесіди , круглий стіл «Чи є у світі щось світліше?», конкурс віршів про мир,  перегляд фільмів та обговорень, спрямованих на поглиблення розуміння питань миру .

 

Найбільше в світі щастя — це мир на землі, коли люди живуть спокійно, земля буяє квітом, а не здригається від страшних вибухів, а діти вільно спілкуються, здобувають знання, щоб зробити наш край ще прекраснішим. Мир на землі — це найбільше благо, бо є тато і мама, ніхто не гине у боях, і багато радості у світі.

Тиждень визволення Первомайщини

З 10 по 14 вересня в нашому закладі пройшов Тиждень Визволення Первомайщини.

Для учнів початкової школи був проведений конкурс малюнків «Обпалені війною».  Класними керівниками 3 та 1 класу класу Жидковою Н.П. та Климчук Л.О. . організовано екскурсію до сільської бібліотеки, де проводився захід «Герої тих часів». Учні ознайомилися з односельцями-ветеранами, впізнали у розповідях своїх прадідів. З учнями старшої школи були проведені години спілкування «Герої Первомайщини», «Ніколи не забудемо», «Ніхто не забутий» та інші.

14 вересня відбулась виставка квіткових композицій «Визволителям присвячується». 17 вересня біля сільського будинку культури відбувся виховний захід присвячений 75-ій річниці визволення Первомайщини. 

Тиждень фізичної культури та спорту

Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій діти виконали Державний Гімн України, ознайомилися із планом проведення Тижня  спорту  і закликали всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя. 

 Участь у його проведенні взяли учні 1-9 класів. План проведення, складений учителем фізичного виховання, передбачив різні спортивні заходи, в залежності від вікових особливостей учнів.

   Класними керівниками  були проведені класні години за темами: «Мій друг – фізична культура» - для учнів 1-4 класів, «Шкідливі звички та їх згубний вплив на організм людини», «Здоровий спосіб життя»  - для учнів 5-9 класів. 

 

   Для школярів 1-2 класів були проведені естафети «Веселі старти».  Цей традиційний вид змагань для них завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів. 

 

 7 вересня з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в школі пройшов Олімпійський урок  для учнів 5-9-х класів.

Свято Першого дзвоника

 

Сьогодні, на День знань, у всіх школах пролунав перший дзвоник. Шульська філія КЗО  "Біляївський ліцей" не стала винятком. Тут все, як то кажуть, у кращих традиціях – перша лінійка, діти і батьки у вишиванках. З лінійкою також все стандартно - пісні, вітання першокласників.
Урочистості на лінійці довго не тривали і невдовзі діти з вчителями відправилися до прохолодних класів. У кожному класі провели перший урок присвячений темі :
Розкажемо Європі про себе.